Kralupy

  Home   |   Kalendář akcí   |   Kultura   |   Sport   |   Zpravodaj   |   Kralupské firmy   |   Hokejbal   | Úterý 19. března 2024   
 Diskuzní fórum

Kralupy nad Vltavou

Aktuální fórum | Seznam diskuzních fór
pizza stop
Autor:  Genny
Datum:  01.02.2018 15:34:56
nevíte někdo jak je to s pizzerií u kostela? Vím, že během vánoc měli zavřeno, posléze i po novém roce, nějakou dobu už jsem nešel kolem, takže nevím jak je to momentálně ale webovky mají nedostupné, telefon nikdo nezvedá...

Re: pizza stop
Autor:  znalec
Datum:  03.02.2018 20:13:11
Maj tam za sklem cedulku, že jsou v rekonstrukci.

Tady rozvážejí pizzu min. další tři podniky, takže se jim to v Kralupech už zas tak asi zrovna moc nevyplácelo?

Primárním důvodem ukončení činnosti tedy zřejmě nebyla prvoplánově rekonstrukce, ale prostě nedostatek objednávek!

Re: pizza stop
Autor:  Standa
Datum:  04.02.2018 11:21:35
o tom docela pochybuju, když se tam zavolalo kdykoliv večer, tak měli čas od půl hodiny výše, tedy objednávek měli dost, i kdykoliv jsem tam zašel, tak tam byli lidi.
Mám ale pocit, že se tam nějak protočili lidi, že ze začátku tam byli úplně jiní než na konci, kdy tam byli takoví mladí zobáci, co sice měli know how od těch předchozích, ale byli to jelita. Takže si tipnu, že tam bude nějakej problém v hygieně

Re: pizza stop
Autor:  petr
Datum:  06.02.2018 19:25:49
jo také sé přikláním ke standovi když sem tam byl naposledy a to doslova tak nějáké paní roztrhli pizzu pak ji prej něják slepili a nakonec po dohadech vrátili peníze další pan si přijel pro pizzu a ta nebyla hotová po 20 min čekání se naštval a odešel a naše pizza po hodině čekání hnus !!! jinak během té hodiny čekání hádky v kuchyni ale šílené pak kdesi zamkli jednoho z kuchařů pak se ozývali hrozné rány a nakonec jeden znich utekl evidentně povedená partička rádoby kuchařů ten kdo tyto individua zaměstnával toho je mi líto pač se to rozneslo po celých kralupech tak že asi zkrachovali !!!!!

Re: pizza stop
Autor:  Martin
Datum:  26.02.2018 16:09:49
Už začala rekonstrukce

Re: pizza stop
Autor:  Pan Kapištník
Datum:  04.03.2018 17:53:06
Kapylilinky kapity kapinky kapy kapičky kap!

Odpovědět na tento příspěvek
Vaše jméno:
Váš Email:
Nadpis:Re: pizza stop









TOPlist