Kralupy

  Home   |   Kalendář akcí   |   Kultura   |   Sport   |   Zpravodaj   |   Kralupské firmy   |   Hokejbal   | Úterý 19. března 2024   
 Diskuzní fórum

Kralupy nad Vltavou

Aktuální fórum | Seznam diskuzních fór
KOUPALIŠTĚ Kralupy
Autor:  honzak
Datum:  29.07.2017 20:31:48
Tak jsem se byl dnes rekreovat na oblíbeném kralupském koupališti. Upravené vstupné směrem nahoru by mě vlastně ani nepřekvapilo a rád tu STOKORUNU dám. Co mě však překvapilo je poplatek za úschovu jízdního kola ve výši 25,-Kč. Podmínkou je uschované kolo mít zamčené, pokud nevlastníte zámek bude vám za 20,-Kč zámek zapůjčen, (jak šlechetné) protože mi bylo za necelých 60 let odcizeno celkem 14x kol, souhlasím s určitou ostrahou parkoviště bicyklů a z přiměřeným poplatkem. Výše zmiňovaná cena za možnost si uložit zamčené kolo za plot se mi zdá opravdu dost nadstandartní. Nejsem uživatelem automobilu tedy nevím za jaký poplatek parkují auta v okolí koupaliště, pokud by to však bylo 100,-Kč tak 4člennou rodinu nebude určitě lákat jet přes Kralupy na koupaliště na kole a zaplatit stejné parkovné za 4 kola jako za jedno auto že?
Podpora cyklistické dopravy ve městě je tímto kdesi velmi, velmi jinde. Jinak je koupaliště v bezvadném stavu, se všemi službami tak jak má být návštěvu mohu doporučit!

Re: KOUPALIŠTĚ Kralupy
Autor:  Hromex
Datum:  29.07.2017 22:15:42
Ty auta vedle koupadla a za koupadlem parkují bezplatně! Ten neuzavřený prostor by byl neuhlídatelný a ev. odškodné by při dnešních cenách aut asi převyšovalo vybrané parkovné! Na otázku úschovy kol se budu muset podrobnějš informovat, ono to je po dnešní právní stránce podstatně složitější, než to na první pohled běžnému člověku připadá!

Odpovědět na tento příspěvek
Vaše jméno:
Váš Email:
Nadpis:Re: KOUPALIŠTĚ Kralupy









TOPlist