Kralupy

  Home   |   Kalendář akcí   |   Kultura   |   Sport   |   Zpravodaj   |   Kralupské firmy   |   Hokejbal   | Úterý 19. března 2024   
 Diskuzní fórum

Kralupy nad Vltavou

Aktuální fórum | Seznam diskuzních fór
obchvat Kralup
Autor:  Jirka
Datum:  31.01.2017 13:07:53
http://melnicky.denik.cz/zpravy_region/obchvat-kralup-ma-zacit-rust-uz-za-dva-roky-20170130.html

Re: obchvat Kralup
Autor:  wocassoid
Datum:  22.06.2017 13:56:27
Obchvat nebude, boháči-mocipáni o to nemají zájem. Bydlí ve vilách u lesa, co je jim tedy do nějakého obchvatu.

Re: obchvat Kralup
Autor:  honzak
Datum:  09.07.2017 14:46:52
Myslím že obchvat Kralup bude ale nevím jestli se bude moci ještě nazývati "Obchvatem" Neboť v okolí Kralupy zejména směrem Praha velmi rychle vzniká souvislá zástavba. Území jednotlivých vesniček bude zřetelné tak jedině na mapách. Do toho všeho se musí vejít komunikace s dostatečnou kapacitou, letiště, skládky atd. Mocipáni i když dnes bydlí u lesa tak rozpínání městské zástavby neuniknou. Nebo myslíte že to jinak?

Re: obchvat Kralup
Autor:  Šen
Datum:  26.07.2017 13:21:36
Souhlas s honzak. Osobně to odhaduju tak na 10 let (7 let papíry a financování, tři roky stavba). Předpokládám že za tu dobu zhoustne doprava na takovou míru že nový obchvat bude okamžitě kapacitně naplněn :/

Re: obchvat Kralup
Autor:  xxxx
Datum:  27.07.2017 12:54:44
Obchvat Kralup v týhle podobě už byl naplánovanej v roce 1998 za Rynta.

Re: obchvat Kralup
Autor:  Děd Vševěd
Datum:  28.07.2017 13:50:01
Na trasu kralupského obchvatu byla právě vyhlášena EIA, tedy jestli víte, co to je?

Právě je to všechno i na Webu MěÚ Kralupy v sekci úřední deska.

A neříkejte, že neumíte číst!

Re: obchvat Kralup
Autor:  Kralupan
Datum:  16.11.2017 12:21:14
https://praha.idnes.cz/velke-prilepy-silnice-referendum-dqu-/praha-zpravy.aspx?c=A171115_364567_praha-zpravy_rsr

Re: obchvat Kralup
Autor:  honzak
Datum:  16.11.2017 16:32:56
Dědo Vševědo přestaň se dívat jen do zrcadla a přestaň se obdivovat jak jen ty víš co je EIA, jak jen ty víš co bylo, je a bude. Věř mi že ti to pomůže k dlouhověkosti
a teď k věci:
Vážení jestli nebude tato země schopna přijmout zákony takové které občanům a jejich zájmům škodí tak se myslím obchvatu já osobně nedožiju

Re: obchvat Kralup
Autor:  Jirka
Datum:  06.06.2019 06:35:44
Tak obchvat je opět v nedohlednu
https://melnicky.denik.cz/online-reportaz/reportaz/setkani-s-kralupskym-starostou-markem-czechmannem.html

Re: obchvat Kralup
Autor:  Standa
Datum:  24.06.2019 13:59:55
ale jakto? Vždyť to Anonista slíbil... A co cesta ke hřbitovu? Vždyť to zase jinej komik z místní komunální politické scény taky slíbil

Re: obchvat Kralup
Autor:  for Standa
Datum:  29.06.2019 20:12:14
V našem městě se ničemu nediv ...

Re: obchvat Kralup
Autor:  Jílek
Datum:  01.07.2019 10:45:42
Jirko, to se dalo čekat, že si s "novým" kralupským vedením" ANO na kraji vytře zadek poté, co si kralupský vedení ve městě vytřelo zadek s ANO. Tak to holt v politice funguje.

Re: obchvat Kralup
Autor:  Standa
Datum:  01.07.2019 12:03:20
tak se pak ale místní organizace ANO, potažmo krajské vedení nemůže divit tomu, že si s nima vytřou prdel lidi ve volbách. Nutno podotknout, že po zásluze

Re: obchvat Kralup
Autor:  Radim
Datum:  29.07.2019 12:47:47
Stando a koho mají pak volit, když ANO ne, ODS taky ne (ten přece sliboval tu cestu ke hřbitovu a taky nic), komunisty ne, cosany už nebude volit nikdo.... to maj všichni volit STAN? A ten zařídí co, když nemá rozhodující slovo ani na kraji, natoř v parlamentu?

Re: obchvat Kralup
Autor:  Standa
Datum:  29.07.2019 13:50:57
hele a můžu já za to, že ANO lhalo, že Lesák... nechci říct, že lhal ale prostě minimálně z důvodů, které ovlivnit mohl či nemohl sliboval něco co se nestalo?
Můžete zkusit ty mladé kluky z té vlny, já je znám a nevolil bych je. Ale neříkám volte tyhle a tyhle, je to snad na každém svědomí koho zvolí. Každý si najde to svoje a pokud vám vadí třeba jeden člověk, tak to nemusí znamenat, že hodíte do koše celou stranu

Re: obchvat Kralup
Autor:  Znalec
Datum:  30.07.2019 01:40:53
V úterý 30. července 2019 odpoledne proběhne klíčové projednávání EIA ve věci stavby 13 km propojky mezi D-7 > D-8, a to ve velké zasedačce Stč. kraj. úřadu.

Držme palce, aby tam bylo co nejméně kverulantů a aby stavba mohla během cca 2-3 let skutečně začít!

Re: obchvat Kralup
Autor:  Petr
Datum:  06.09.2019 08:48:30
Ví někdo, jak to toho 30. července probíhalo/dopadlo?

Re: obchvat Kralup
Autor:  Znalec
Datum:  10.09.2019 09:26:13
Však se to vysílalo i živě na Internetu! Závěrečná zpráva po vyhodnocení všech podnětů cca do konce roku. Stačí?

Re: obchvat Kralup
Autor:  Jirka
Datum:  13.09.2019 06:40:49
Takže zase nic a posun o dalších 5 let.

Re: obchvat Kralup
Autor:  Tomáš
Datum:  01.10.2019 14:32:36
Hele, Stando, kde ANO lhalo a v čem? Bylo by fajn si uvědomit, že celá věc se dala do pohybu právě až po nástupu ANO - najednou je tady totiž záruka státu k financování (stát - ANO), najednou kraj jedná s obcemi,s nimiž do té doby nejednal (kraj - ANO), najednou se uvolňují prostředky na výkup pozemků (kraj - ANO), najednou se již i provádějí geologické vrty ke zjištění podloží (objednal kraj - ANO), najednou je i podána žádost o stavební povolení (kraj - ANO?) - to všechno jsou pokroky, které tady ještě před čtyřmi lety nebyly.

Re: obchvat Kralup
Autor:  Honza
Datum:  03.10.2019 10:40:13
Na to ti sere pes, o takových pokrocích slýcháme už 25 let Až se doopravdy začne stavět, tak se teprve můžeme bavit o nějakých zásluhách. Do tý doby jsou to jenom lži od Babišovy děvky

Re: obchvat Kralup
Autor:  Tomáš
Datum:  03.10.2019 15:21:58
Že jste tady 25 let slýchali hory doly a nic se nedělo, to mě samozřejmě mrzí (už bych to tady taky raději měl), ale není to vina těch, co na tom nyní pracují a mají měřitelné výsledky - pokroky.
A k té děvce? Přijď mi to někdy říci do očí.

Re: obchvat Kralup
Autor:  Honza
Datum:  03.10.2019 16:41:25
Měřitelné výsledky jsou metry postaveného obchvatu - čili zatím nula. Vše ostatní jsou jenom kecy, Babišova děvko!!!

Re: obchvat Kralup
Autor:  Standa
Datum:  07.10.2019 11:38:38
Tomáši, bohužel i ANO naučilo lidi, že důležitý je až teprve výsledek a nikoliv sliby. Stačí se někdy zadívat na profil vašeho guru, ten tak rád slibuje jak něco zařídí, lidičky mu tam napíšou nadšené komentáře jak máme nejlepšího premiéra a podobný sračky a výsledek je pak nula. A to v lepším případě. V tom horším se chlubí jak někam zavolal a lidi to pak stálo 10 mega.
Abych pravdu řek, já tu věc ohledně obchvatu nesleduju (proto je pro mě důležitý výsledek a ten navzdory vašim proklamacím ve stylu „prostě to zařídíme“ není). Ale měl jsem zato, že to bude probíhat v těsné koordinaci s obchvatem Prahy nebo dokonce bude obchvat jeho součástí, no jak to teď vypadá, nebude tomu tak a ještě navíc k tomu jak vidno, vedení Prahy státu (ANO) i v téhle věci moc nevěří když spojuje jeho dostavbu výměnou za souhlas s tím megalomanským projektem vládní čtvrti.

Re: obchvat Kralup
Autor:  Tomáš
Datum:  11.10.2019 14:46:04
Stando, děkuji za rozumný komentář. Já jsem před vstupem do politiky neviděl tu práci za tím. A bylo jí uděláno docela dost, jenom to prostě narazilo na neochotu tehdejšího krajského vedení, které to kompletně zastavilo a spory s obcemi nechalo dojít až k soudu. Takže výchozí bod nebyl úplně příznivý. V podstatě nebylo nic. Od toho roku 2015 se to skutečně posunulo o kus dopředu a to především díky tomu, že se změnila vůle to postavit. Bohužel tu před pěti, deseti lety nebyla žádná. Kdyby ano, tak se dnes již staví. Místo toho se teprve vykupují pozemky a žádá se o stavební povolení. Ale je to je fakt zlatý proti tomu, kam to doveli ti kluci předtím. Jasný, počítají se postavené metry... no, tak to holt v politice bývá, že ten, kdo otevře dálnici, získá větší uznání než ten, kdo jí stavět začal.
Ale čet vem politický body. Hlavně, aby to už bylo. Je mi 36 a chci si ten obchvat taky ještě užít.

Re: obchvat Kralup
Autor:  Standa
Datum:  12.10.2019 07:54:44
třeba je to pro vás lekce z politiky. Vy jste to před minulými volbami slibovali, ale nic se nestalo. Sám teď říkáte, že jste neměli dostatečné informace co a jak bylo hotovo a jaké jsou objektivní příčiny toho proč se to neposouvalo dál. Vaše sliby tedy nebyly reálně uskutečnitelné. Dobře, fajn, beru, že se to třeba nějak startuje. Ale to se mělo tedy startovat už před lety když jste s tímto tématem šli do minulých voleb. Já jsem si ale už tehdy říkal co nám to slibujete když toto velmi velmi převyšuje tu naší komunální úroveň a rozhodovací pravomoce obce.
Pořád si myslím, že dokud se kompletně nevyřeší obchvat Prahy, tak že se nevyřeší ani obchvat Kralup, připadá mi, že tyhle 2 věci z logiky věci musí na sebe navazovat a být spojené. Už jen proto, že obě ty záležitosti počítají s novým přemostěním Vltavy a já na 2 nové mosty nevěřím. A ten obchvat Prahy vázne na nechutí okolních obcí, dokonce v tom našem úseku se pořád hledá ideální trasa, ideální z toho pohledu, že by žádné obci nevadila. Někde jsem četl, že tohle bude trvat nejméně 10 let, spíš ale více. A to úplně pomíjím to určité pnutí, které vzniká mezi Prahou a státem. Suma sumárum, já jsem v podobném věku jako vy, Tomáši, ale neviděl bych to dříve než oba budeme v důchodu. Sázet se s vámi ale nebudu ;-)

Re: obchvat Kralup
Autor:  Honza
Datum:  31.10.2019 12:46:36
Obchvat sice hned tak nebude, ale mezitím můžeme využívat nástroje, jak tlačit na kvalitu silnic. Doporučuji nástroj Středočeského kraje www.musimetoopravit.cz (funguje pro silnice ve správě kraje, tedy 2. a 3. třídy)

Odpovědět na tento příspěvek
Vaše jméno:
Váš Email:
Nadpis:Re: obchvat Kralup









TOPlist